Similar lots by type
-
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300/500 -
#685Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#658
Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120/200 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#582
“Intrede van de Moeder van de Franse Koning te Antwerpen en Brussel”. Twee gravures uit de XIXe eeuw.
“La Joyeuse Entrée de la Mère du Roi de France à Anvers et à Bruxelles”. Deux gravures du XIXe siècle.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#334
Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 60/100 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#530
Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#666
Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/220 -
#126
Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200/300 -
#16
Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#692H. Schroeder
“Pierrots”. Een aquarel en een een sanguinetekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Pierrots”. Une aquarelle et une sanguine sur papier. Les deux signées.No longer availableDim. 21 x 13,5 & 18 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500/800 -
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#204
Een Christus van gesculpteerd lindehout. XIXe eeuw.
Christ en tilleul sculpté. XIX siècle.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/240 -
#207
Twee hangconsoles van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, versierd met twee engeltjes. XIXe eeuw.
Deux consoles à suspendre en chêne richement sculpté de style baroque. Ornées de deux angelots. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#662
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#136
Een secretaire van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. XIXe eeuw.
Secrétaire en chêne sculpté de style liégeois. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 150/200 -
#679Hulstaert
“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80 -
#371
Een dessertservies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en geajoureerde rand, bestaande uit drie taza’s en tweeëntwintig borden. Gemerkt met een bekroonde D.
Service à dessert en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main. Ailes percées. Comprenant trois plat sur piédouche et vingt-deux assiettes. Marque avec D couronné.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#174
Een oude kaart met als onderwerp de militaire architectuur en de kunst van de fortificatie. Gedateerd 1703. We voegen er een document van een Italiaans Oorlogscommissariaat aan toe. Gedateerd 1841.
Ancienne carte traitant l’architecture militaire et l’art de la fortification. Datée 1703. Nous ajoutons un document d’un commissariat de guerre italien daté 1841.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 60/100 -
#290JBB
Een zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600/1800 -
#222Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#119
Een lot van vier tafellakens waarvan één met geborduurde bloemen en bijpassende servetten.
Lot de quatre nappes dont une aux fleurs brodées et avec des serviettes assorties.No longer availableEstimate: € 40/100 -
#390Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#366Junghans
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout. Jaren ‘30. Compleet met drie gewichten en slinger.
Horloge de vestibule en chêne sculpté des années 30. Complète avec poids et balancier.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 150/200 -
#577
“Kind met schelp”. Een beeld van zwart keramiek. Jaren ‘70.
“Enfant à la coquille”. Sculpture en céramique noir. Années 70.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#313
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.No longer availableEstimate: € 10/15