Other lots in this auction
-
#5
“Herderskoppel met kudde bij de stal”. Olieoverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuws.
"Couple de bergers avec troupeau à l'étable". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 250/400 -
#117
“L’influence des juristes a la commission administrative”. Een gehandtekende spotprent. Gedateerd 1999.
« L'influence des juristes à la commission administrative ». Un dessin animé dessiné à la main. Daté de 1999.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 41 x 28 cmEstimate: € 30/40 -
#121Alejo
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en met opdracht.
“Composition”. Technique mixte. Signé et dédicacé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40x45cmEstimate: € 35/45 -
#127L. Pulmans
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#14Natacha Pirnay
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
"Rêves". Une lithographie. Signée et numérotée 22/150.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 35 cm x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#33Rik Brouwers
“Zonnebloem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Tournesol". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/50 -
#87
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#3
Een verguld houten spiegellijst in barokke stijl.
Un cadre de miroir en bois doré de style baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 52 x 51 cmEstimate: € 100/120 -
#93Bernadette Vincken
Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#54Bosmans
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 53 cm x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#98Nicole Halsberghe
“Singalees Mannenportret”. Kleurenlitho. Gesigneerd in potlood.
“Portrait masculin cinghalais”. Lithographie en couleurs. Signée au crayon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#67Harold Van de PerrePeriod: 1912-1994
“Tijl Uilenspiegel”. Drie glas-in-loodramen. Gesigneerd.
"Tijl Ulenspiegel". Trois vitraux. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 54 x 45 cmEstimate: € 120/200