#96
#88
Een lot van 17 boeken over antiek.
#54Ludion
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#110Alessi
Een set van 5 verzilverde dienbladen, onderaan gemerkt.
#1
Een lot van 4 bronzen Ashanti figuurtjes.
#113
#79
#81
#29
Een lot van vier geslepen kristallen karaffen, waaronder één karaf met gekleurd blauw glas en één verzilverde hals. 19de eeuws.
#118
#120Bequet, Quaregnon
Een porseleinen vaas met verguld floraal decor. Onderaan gemerkt.
#44Robbedoes
#69
#105
“Naakte man, gespierd”, een kleurdruk op papier, naar Hans Erni.
"Naked man, muscular," a color print on paper, after Hans Erni. -
#8
Een lot van 2 Arabische dolken.