Other lots in this auction
-
#85Een paar koperen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.No longer availableOnline onlyDim. h: 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#21Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.
"Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#16Goebel, Germany“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.
Un lot important et varié de métal argenté et blanc avec des couverts, de la vaisselle, un seau à glace, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#146Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#270“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#131Zes werken, bestaande uit vier landschappen met bomen (33 x 25cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm en 39 x 54 cm), “Een Kerkje” (29 x 39 cm) en “Het gat in de muur” (50 x 39 cm). Gemengde technieken. Gesigneerd.
Six oeuvres, composées de quatre paysages avec arbres (33 x 25 cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm et 39 x 54 cm), "Une église" (29 x 39 cm) et "Le trou dans le mur" ( 50 x 39 cm). Techniques mixtes. Signés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#266Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#81Een antieke gravure naar Michelangelo, oorspronkelijk uit een boek.
Une gravure ancienne d’après Michel Ange, illustration d'un livre.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 24,5 cmEstimate: € 35 / 45



