Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.
Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.
Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.

Lot bestaande uit twee prenten uit de reeks “The Cries of London” in kleur en twee gravures “Le Bain” en “L’événement au bal”. We voegen er een linosnede met dorpszicht aan toe.

Lot composé de deux estampes de la série Les cris de Londres en couleurs et de deux gravures, Le Bain et L'événement au bal. Nous ajoutons une linogravure avec vue sur le village .
Online only
Dim. 26x26cm 40x30cm 45x35cm
SKU: 2803220069.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #69
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #85

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #24

    “Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.

    Femme africaine. Une statue en bois sur un piédestal en bouleau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #21
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.

    "Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal met o.a. bestekken, schaaltjes, een ijsemmer, enz.

    Un lot important et varié de métal argenté et blanc avec des couverts, de la vaisselle, un seau à glace, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #146
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #265

    Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.

    Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #228

    Een opgezette houtduif.

    Un pigeon ramier naturalisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #270

    “Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.

    Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #131

    Zes werken, bestaande uit vier landschappen met bomen (33 x 25cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm en 39 x 54 cm), “Een Kerkje” (29 x 39 cm) en “Het gat in de muur” (50 x 39 cm). Gemengde technieken. Gesigneerd.

    Six oeuvres, composées de quatre paysages avec arbres (33 x 25 cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm et 39 x 54 cm), "Une église" (29 x 39 cm) et "Le trou dans le mur" ( 50 x 39 cm). Techniques mixtes. Signés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #266

    Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #81

    Een antieke gravure naar Michelangelo, oorspronkelijk uit een boek.

    Une gravure ancienne d’après Michel Ange, illustration d'un livre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12,5 x 24,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More