Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel  1914.  redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr;  D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. Frans, onvolledig, gekartoneerde binding, 5 delen in zeer goede staat.Twee delen uitgegeven door librairie Larousse Paris: “La Hollande illustrée” en “ Le Japon illustrée” 1910.We voegen er nog enkele werken over John F. Kennedy aan toe

Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. Frans, onvolledig, gekartoneerde binding, 5 delen in zeer goede staat. Twee delen uitgegeven door librairie Larousse Paris: “La Hollande illustrée” en “ Le Japon illustrée” 1910. We voegen er nog enkele werken over John F. Kennedy aan toe

Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, incomplète, Reliure carton, 5 volumes en bon état. Deux volumes édités par la librairie Larousse Paris: “La Hollande illustrée” et “ Le Japon illustrée” 1910. Nous ajoutons quelques livres sur John F. Kennedy.
Online only
SKU: 2401220198.
Category: Uncategorized.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #198
Estimate: € 100 / 150

  • #212

    Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.

    Un album de cartes postales anciennes. 225 pièces
    Online only
    Estimate: € 220 / 260
  • #205

    Een album met 170 antieke postkaarten.

    Un album de 170 cartes postales anciennes.
    Online only
    Estimate: € 150 / 200

  • #109

    Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.

    Fauteuil en bois de style Louis XVI.
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #184
    Lladro

    Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.
    Online only
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #281

    Une petite table de style Louis XVI en chêne à deux rallonges. Il manque deux cadres décoratifs.
    Online only
    Dim. 75 x 75 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #194
    Rosenberg

    Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108

    Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #132

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    Online only
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #119

    Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.
    Online only
    Dim. h: 22 & 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #242

    “De muziekles”. Twee ingekaderde prenten.

    “La leçon de musique”. Deux tirages encadrés.
    Online only
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #97
    René Engelen
    Period: 1897 - 1971

    Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.
    Online only
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #296

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
    Online only
    Dim. 113 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een messingen kandelaar.

    Un chandelier en laiton.
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

24 January 2022 22:00