#30
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 90/100 -
#202Raoul Servais
“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#175J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#81
Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
#227Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#13
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#270
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#119
Een oude stereokijker. Zonder platen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 € -
#132
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/50 -
#244Peter Bolfs
“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 76 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Twee verschillende karpetten.
#243L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120