Other lots in this auction
-
#117“Moeder met kind”. Een bronzen groep op sokkel van groen marmer. Gesigneerd achteraan ‘G. Paris’.
Mère à l'enfant. Groupe en bronze sur socle en marbre vert. Signé au dos 'G. Paris'.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#510Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.
Nature morte florale. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199Een eikenhouten staande klok, versierd met ingelegde motieven. Wijzerplaat met gegraveerd medaillon 'CBVH'. Het glas van één zijdeurtje gebroken.
Une horloge grand-père en chêne, décorée de motifs incrustés. Cadran avec médaillon gravé 'CBVH'. Le verre d'une porte latérale est cassé.No longer availableDim. h: 242 cmEstimate: € 150 / 200 -
#253Een verchroomde gebakstaander met spiegel en met geribde glazen stolp.
Un présentoir à gâteaux chromé avec miroir et dôme en verre nervuré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130 / 150 -
#163“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#27Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#431Twee houten beelden, bestaande uit een Boeddhabeeld en een Boeddhistische monnik.
Deux statues en bois, composées d'une statue de Bouddha et d'un moine bouddhiste.No longer availableDim. h: 41 & 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#377Een gesculpteerd houten handvat met twee personages.
Un manche en bois sculpté avec deux personnages.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#415Een reeks van ach kristallen wijnglazen en acht waterglazen.
Un ensemble de huit verres à vin en cristal et huit verres à eau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#69“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100

