#176R. Brogniet“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 80 -
#135Een lot varia, bestaande uit een groot aantal verzilverd metalen voorwerpen, een op elektriciteit gemonteerde olielamp van opaalglas en een gipsen Mariabeeldje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#314John warminkEen replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.
No longer availableOnline onlyDim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#69Een vol messingen lampenvoetje met een bol glazen kapje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#95Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.
#225Fernand Comhaire“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#92Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#281Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#280Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#227Julien Severin“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#207Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40