#150Vic Verleyen“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#211Duclos & Wicar“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#279Mamree“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#53LimogesEen porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#148Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#224Laurent Moonens“Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#78Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#190“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Alex HuybrechtsEen paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30