Online only
SKU: 0104190238.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #238
Estimate: € 100 / 150

  • #150
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #279
    Mamree

    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #53
    Limoges

    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #180

    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.
    Online only
    Dim. 165 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #224
    Laurent Moonens

    “Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #78

    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #132

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #190

    “Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.

    “Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.
    Online only
    Dim. 29 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Alex Huybrechts

    Een paar litho’s getekend buiten de plaat.

    Paire de lithographies signées hors planche.
    Online only
    Dim. 28 x 16 cm.
    Estimate: € 20 / 30
  • #312

    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00