Online only
SKU: 0104190238.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #238
Estimate: € 100 / 150

  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #47

    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #302

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #101

    Een reeks boeken over de Verenigde Staten in zes delen: Zuidelijke staten, Alaska & Hawaii, New York, de oostkust, het noorden & de westelijke staten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #33

    Een lot van 14 diverse aardewerken borden.

    Lot de 14 assiettes diverses en faïence.
    Online only
    Estimate: € 28 / 34
  • #84

    Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.
    Online only
    Dim. h: 20 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #53
    Limoges

    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #212

    Lot van zes diverse gravures: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie. - “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk. - “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd. - “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.

    Lot de six estampes: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction. - “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent. - “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main. - “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #298
    L. Baguet

    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00