Online only
SKU: 0104190235.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #235
Estimate: € 100 / 150

  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #207

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #86
    Gloria

    Een polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.

    Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #25

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #300
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #294

    Online only
    Dim. Ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #156
    Bouchon

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    Online only
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    Lot van zes diverse gravures: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie. - “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk. - “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd. - “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.

    Lot de six estampes: - “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction. - “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction. - “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction. - “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent. - “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main. - “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #132

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #94

    Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.

    Online only
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 150

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00