Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot boeken over de moord op John F. Kennedy.Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...
Lot boeken over de moord op John F. Kennedy.Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...
Lot boeken over de moord op John F. Kennedy.Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...

Lot boeken over de moord op John F. Kennedy. Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...

Lot de livres portant sur la meurtre sur John F. Kennedy. Comprenant des descriptions, des théories de complots, des albums aux photographies, des découpages de journaux, des extraits du dossier de la Commission Warren etc.
Online only
SKU: 0104190235.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #235
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #100

    Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #275

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #10

    Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.

    Une paire de carpettes orientales en laine faites main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 120 x 84 & 90 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #309
    Josée Simon

    “Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5 x 27 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #188
    P. Klee

    Twee reproducties.

    Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159
    M. Van lent

    “Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #310
    Frans Masereel
    Period: 1889 - 1972

    “De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.

    ”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #130

    Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More