#31
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#218
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#136
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25 / 50 -
#115
“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#279Mamree
“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 40 -
#258
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#265
Een juwelenkistje - muziekdoos in de vorm van een kleine buffetpiano.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#197
Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#81
Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 99 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#128Colbert
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15 / 20 -
#82
Een messingen melkkan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 15 / 20 -
#125
Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 15 / 25