Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...

Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...

Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.
Online only
SKU: 0104190237.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #237
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #280

    Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #211
    Duclos & Wicar

    “Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.

    “Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #239

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #282
    Royal Sphinx, Maastricht

    Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm; Ø 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #106

    Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #167

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.

    “Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #196
    Jos Callaerts

    “Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30

    Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.

    Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 90 / 100
  • #250
    Henri Jozef Pauwels

    “Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 79 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More