#194Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#162Twee kleurloos kristallen asbakken.
#9Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.
#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#69Marleen Vansteenvoort“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
#163Een bruine lederen aktetas.
Une mallette en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#73Een tafellamp en een vaas van kleurloos glas met handgeschilderd decor en een vergulde rand.
Lampe de table et un vase en verre incolore à décor peint à la main et au bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60