#259Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18,5 cm -
#140PhilipsEen kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
#35Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een houtvuur.
#292“Porseleindecorateur”. Een groepje van gepolychromeerd Chinees aardewerk. Gaaf.
Décorateur en porcelaine . Un groupe de poteries chinoises polychromes. Intact.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#439Val Saint LambertVaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/525.
No longer availableOnline onlyDim. H. 25,5 cm