#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#2Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#67Fre Steeman“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
Une paire d'obélisques en plastique craquelés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Een zilveren ring bezet met een amethist van +- 5 ct.
Une bague en argent sertie d'une améthyste de +- 5 ct.No longer availableOnline onlyDim. 3,90 gEstimate: € 40 / 60 -
#285Een dienblad op staander. We voegen er een kleiner dienblad aan toe.
#122L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12Een eikenhouten spiegel.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100