#69Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.
#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
#117“Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#76Een paar kleurloos glazen kandelaars.
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
#168Jaak Gorus“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een pijl en kortspeer uit Congo circa 1957.
#143Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120