Similar lots by type
-
#125Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#127Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#101“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
“De Grootste Fotografen”. Boîte de collection De Morgen 2006.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#16612 boeken. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Lederen ruggen, in-32. Enige vochtproblemen. En 4 andere.
12 livres. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Dos en cuir, in-32. Quelques traces d’humidité. Et 4 autres.291,9472038,Twee gebeeldhouwd houten ornamentenNo longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#129Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 320 -
#41Een trompe-l’oeuil voorzet, opgebouwd uit antieke boekenruggen.
Fronton en trompe l’oeil construit de dos de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#126Lot boeken, overwegend m.b.t. geschiedenis. “Geschiedenis en cultuurschatten van een oude beschaving”. Ed. Roularta 2007 (12 delen in box). “Geschiedenis van Vlaanderen, beslissende sleutelmomenten”. Ed. Lannoo 2010 (4 delen in box). De Schryver, “Historiografie, Vijfentwintig eeuwen geschiedschrijving van West-Europa”, Universitaire Pers Leuven/Van Gorcum Assen 1990. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#130Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 300 / 400 -
#187Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 280 / 340 -
#128Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#49Frank-Ivo Van Damme“Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Als Merksemse stroboer geboren heb ik mijn aard nooit verloren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35 -
#165Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#33Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 254 x 200 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#131Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableOnline onlyDim. H. 57 cmEstimate: € 40 / 80 -
#158“Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.
”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#140Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#70“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#55Leonardo TorfsPeriod: °1927“Man met hoed” & “Personage op ezel”. Twee olieverfschilderijtjes op board. Beide gesigneerd.
“Homme au chapeau” et “Personnage sur âne”. Deux peintures sur carton. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#105J. Valgaeren“Handen met tulp”. Een beeldhouwwerk op wit marmeren voetstuk. Onderaan gesigneerd.
“Mains tenant une tulipe”. Sculpture sur base en marbre blanc. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50

