Similar lots by type
-
#125
Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 50/60 -
#130
Lot boeken. Van Isacker/Van Uytven, “Antwerpen. Twaalf eeuwen geschiedenis en cultuur”. Ed. Mercatorfonds 1986 (in huls). Voet, “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Ed. Mercatorfonds 1973 (in huls). Haesaerts (vert. Mesotten), “Sint-Martens-Latem, gezegend oord van de Vlaamse Kunst”, Ed. Mercatorfonds 1982 (in huls). “Benedictus Pater Europae”, Ed. Mercatorfonds 1980 (in huls). “Gent. Apologie van een rebelse stad”, Masereelfonds 1989 (in huls). “Vlaamse Kunst van de oorsprong tot heden”, Masereelfon(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 300/400 -
#126
Lot boeken, overwegend m.b.t. geschiedenis. “Geschiedenis en cultuurschatten van een oude beschaving”. Ed. Roularta 2007 (12 delen in box). “Geschiedenis van Vlaanderen, beslissende sleutelmomenten”. Ed. Lannoo 2010 (4 delen in box). De Schryver, “Historiografie, Vijfentwintig eeuwen geschiedschrijving van West-Europa”, Universitaire Pers Leuven/Van Gorcum Assen 1990. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 200/240 -
#166
12 boeken. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Lederen ruggen, in-32. Enige vochtproblemen. En 4 andere.
12 livres. Miguel de Cervantes. “Histoire de Don Quichotte de la Manche” Traduction de Filleau de Saint-Martin, édition mignonne. 8 volumes. Ed. Lugan, Paris 1827. Dos en cuir, in-32. Quelques traces d’humidité. Et 4 autres.291,9472038,Twee gebeeldhouwd houten ornamentenNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 80/120 -
#101
“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
“De Grootste Fotografen”. Boîte de collection De Morgen 2006.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 15/25 -
#128
Lot boeken. Genootschap voor Antwerpse Geschiedenis, “Antwerpen in de XVIde eeuw”. Ed. Mercurius 1975 (linnen band, genummerd 303/600). “Rockoxhuis Antwerpen”, Ed. KBC 2005. Schokkaert, “De Nationalestraat, geschiedenis van de Christelijke Arbeidersbeweging in Antwerpen en omstreken 1857-1988”. Ed. ACW/Kadoc 1989. Van Cauwenbergh/Corthuys, “Antwerpen 1946”. Roularta 2006. Dillen/Vandewynckel, “België in Oorlog, Toen en nu: Antwerpen”. Nrs 2 (2 x) en 4, Ed. De Krijger 2006. Schaups, “Brabo en de (..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 200/240 -
#187
Lot boeken. Kochav, “Israel, de betovering van het Heilige Land”, Ed. Zuid Boekprodukties 1995. Van Remoortere, “Felix Timmermans, Mens, Schrijver, Schilder, Tekenaar”, Masereelfonds 1972 (in huls). Claessens/Rousseau, “Onze Bruegel”. Masereelfonds 2e druk 1975. Evans, “Geboorte der Westerse Beschaving: de glorie der Middeleeuwen”, 2 delen, Ed. Gaade, Den Haag (in huls). Van Roosbroeck, “Willem De Zwijger, graaf van Nassau, prins van Oranje”, Masereelfonds 1974 (met huls). “Het Book of Kells”. E(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 280/340 -
#129
Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 280/320 -
#41
Een trompe-l’oeuil voorzet, opgebouwd uit antieke boekenruggen.
Fronton en trompe l’oeil construit de dos de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#127
Lot boeken, diverse themas. “Pasicrisie belge, recueil général de la Jurisprudence des Cours de Belgique”. 1865, 1880, 1886-88, 1929. Elias, “het civilisatieproces, sociogenetische en psychogenetische onderzoekingen”. Ed. Het Spectrum 1982. En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#138
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Letsels aan de rand.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc. Dégâts à la bordure.No longer availableOnline onlyActive bid: 93.00 €Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240 -
#27
Een antiek theaterkijkertje met parelmoer. In etui.
Binoculaires de théâtre en nacre. Dans étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Dim. b: 10 cmEstimate: € 25/35 -
#70
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#84
“De rosenblum”. Een kunstdruk van een werk van Otmar Alt. Uitgegeven in 1973 bij Bruckmann te München.
De rosenblum . Un tirage d'art d'une œuvre d'Otmar Alt. Publié en 1973 par Bruckmann à Munich.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 75 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#192
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#159
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 200/240 -
#81Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 65 x 80 cmEstimate: € 75/100 -
#94
“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableOnline onlyActive bid: 300.00 €Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 900/1200 -
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#185Junghans
Een schouwpendule in houten kast, versierd met sober inlegwerk.
Une pendule de cheminée, armoire en bois et sobre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#164
Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 3 - 21 cmEstimate: € 40/50 -
#86
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 110 x 97 cmEstimate: € 200/220