#251
Vintage Port
Real Companhia Vinicola do Norte de Portugal S.A., Vila Nova de Gaia M.O. 1984 aantal: 1 bt
No longer available -
#21
Lot witte wijn
aantal: 8 bt Tokay Pinot Gris A.C. Alsace Jean Geiler, Ingersheim M.O. 1997 aantal: 1 bt Riesling Stadtbredimus Dieffert Dom. Vinsmoselle M.O. 2010 aantal: 1 bt Sulzheimer Schildberg Kerner Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Ferd. Pieroth, Burg Layen E.A. 1992 aantal: 1 bt Muscat A.C. Alsace Trimbach, Ribeauvillé M.O. 1980 aantal: 1 bt Gewurztraminer A.C. Alsace Wolfberger, Eguisheim M.O. 1995 aantal: 1 bt Riesling A.C. Alsace Wolfberger, Eguisheim M.O. 1998(..)
No longer available -
#122
Lot schuimwijn
aantal: 3 Champagne Grande Cuvée Brut
Georges Lacombe, Aÿ M.O.
aantal: 1 D.Mag Champagne Grand Cru Blanc de Blancs Brut
Jean Pernet, Le Mesnil-sur-Oger M.O.
aantal: 1 Mag Champagne Brut Special Cuvée Habillé par Jean-Paul Gaultier Piper-Heidsieck, Reims M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#327
L’Etoile A.C. Banyuls Grand Cru Association Coopérative des Propriétaires, Banyuls M.P. 1991 aantal: 9 bt
No longer available -
#421
Ch. Duplessis A.C. Moulis-en-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#442
Ch. La Tour Carnet A.C. Bordeaux (blanc sec)
M.P. O.D. 2011 aantal: 6 bt
No longer available -
#266
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#4
Lot witte wijn
aantal: 4 bt Pinot Auxerrois Les Lutins A.C. Alsace Josmeyer & Fils, Wintzenheim M.O. 1986 aantal: 2 bt La Châsse du Pape A.C. Côtes du Rhône Grands Vins de Gigondas M.O. 2003 aantal: 2 bt
No longer available -
#248
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#182
Ch. Les Polyanthas A.C. Montagne-St-Emilion
1970 aantal: 12 bt ts à ms
No longer available -
#53
Lot rode wijn
M.C.
aantal: 13 bt sommige etiketten beschadigdReal Irache Gran Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1982 aantal: 1 bt Castillo Irache Reserva D.O. Navarra Bodegas Irache, Ayegul M.O. 1984 aantal: 3 bt Monte Ducay Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1996 aantal: 2 bt Monte Ducay Gran Reserva D.O. Cariñena Bodegas San Valero, Cariñena M.O. 1993 (..)