#6Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterPeriod: 1996Een opwindbare blikken zeppelin, model T-284. Nr. 22 uit een oplage van 500 exemplaren. Met OVP.
A wind-up tin zeppelin, model T-284. Number 22 out of an edition of 500. With original packaging.Dim. Lengte 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#308Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 2005 aantal: 1 5 l.
#64DerutaEen dekselvaas en een sierbord van meerkleurig aardewerk. Gemerkt Deruta, met schilferschade aan het deksel.
A lidded vase and a decorative plate made of multicolored earthenware. Marked Deruta, with some chips on the lid.Dim. Hoogte 43 cm, Ø 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons.Dim. Hoogte 58 cmEstimate: € 450 / 600 -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.Dim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".Dim. Hoogte 18 en 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#338Cabernet Sauvignon Vino Varietale d’Italia Alessandro Berselli M.O. O.K. 2016 aantal: 1 D.Mag.
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster.Dim. H 89, B 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#153Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.
A pair of bronze lions on a marble base.Dim. 16 x 32 x 11 cmEstimate: € 500 / 600 -
#332Lot rode bordeaux
2015 aantal: 10 bt
Ch. Clarke A.C. Listrac Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 5 bt
Ch. de Fonbel A.C. St-Emilion grand cru Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 5 bt
#229Lot rode wijn
1997 aantal: 6 bt
Petit Verdot I.G.T. Lazio Casale del Giglio, Le Ferrière M.O. 1997 aantal: 2 bt
Shiraz I.G.T. Lazio Casale del Giglio, Le Ferrière M.O. 1997 aantal: 1 bt
Merlot I.G.T Lazio Casale del Giglio, Le Ferrière M.O. 1997 aantal: 3 bt
#58Christofle FranceEen set van 6 verzilverd metalen eierdopjes op schaaltje. Gemerkt.
A set of 6 silver-plated metal egg cups on a tray. Marked.Estimate: € 80 / 120