Other lots in this auction
-
#78Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds.Dim. H. 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Vijf blikken voertuigen. Twee personenwagens (Tucher & Walther), een ambulance (Hawkley type D, Kovap), een Krupp LKW vrachtwagen (Märklin) en een radio in de vorm van een 1912 Simplex (made in China).
Dim. Lengte 12-18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#15Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.Estimate: € 40 / 60 -
#128Christofle FranceEen 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
A 52-piece silver-plated metal cutlery set consisting of 8 soup spoons, 7 dessert spoons, 2 tea spoons, 5 individual sauce spoons, 6 fish knives, 3 large forks, 11 small forks, 3 fish forks, and 7 serving utensils. Marked.Dim.Estimate: € 150 / 200 -
#146Een grote partij toebehoren voor de modelspoorbaan. Huizen, bomen, meubilair, wegen, personen, etc.
Dim. HOEstimate: € 40 / 60 -
#248Een krantenbakje in verguld metaal en onyx.
A newspaper rack in gilded metal and onyx.Dim. 48 x 48 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#197“Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.
"Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage.Dim. Hoogte 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161PokémonBREAKpoint Gyarados EX (Full Art) 114 Ultra Rare Holofoil Lightly Played
Estimate: € 30 / 40 -
#191Ch. Roquebert A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.K. 1992 aantal: 6 bt
-
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity.Dim. h 43 cmEstimate: € 50 / 75 -
#328Ch. Tour Grand Faurie A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2012 aantal: 6 Mag.

