#3Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
A collection of French-language manuscripts, dated 1771-72. Added is a frame with a letter and a card from Madame Grollier, 'On y trouve des appartements meublés à tout prix'.Dim. 25/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#13710 Years Old Tawny Port Bottled 1993 Niepoort Vinhos S.A. Oporto M.O. 0 aantal: 3 bt
#80Een opgezette hermelijn op boomtak.
A stuffed ermine on tree branch.Dim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72Een geglazuurd keramische kamerpot met gekroond opschrift ‘fortiter et leviter’ gemerkt Couldon England.
A glazed ceramic chamber pot with a crowned inscription 'fortiter et leviter' marked Couldon England.Dim. h 11 x Ø 22 cmEstimate: € 10 / 20 -
#135La Pieve Gran Cuvée Corneille Vino Spumante Brut Creatie Corneille in 2 speciale verpakkingen met telkens drie glazen Wisco, Crocetta del Montello M.O. O.D. 0 aantal: 2 bt
#161Een gietijzeren vleesmolen, gemerkt ALEXANDERWERK.
A cast iron meat grinder, marked ALEXANDERWERK.Dim. 31/31 cmEstimate: € 15 / 20 -
An abstract geometric piece, mixed media on paper. Signed with a monogram.Dim. 26/35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een retro telefoon, naar de jaren 20.
A retro telephone, from the 1920s.Dim. h 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#327Ch. Tour Grand Faurie A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2012 aantal: 6 Mag.
#41Steiff, GermanyEen witte mohair teddybeer, ‘Knopf im ohr’, mini original.
A white mohair teddy bear, 'Knopf im Ohr', mini original.Dim. Hoogte 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Een zilveren ketting met hanger bezet met amber en barnsteen. 935‰.
A silver necklace with pendant set with amber and amber. 935‰.Estimate: € 60 / 100