Other lots in this auction
-
#553Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.Dim. 7 x 30 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Drie etuis met herdenkingsmunten aan het zilveren jubileum van Elisabeht II in 1977. Sterling zilver 925/1000 gekeurd en genummerd 2034/2035/2036 in de rand. Ed. Spink & Son, London. Telkens 76 g.
Three cases with commemorative coins for the silver jubilee of Queen Elizabeth II in 1977. Sterling silver 925/1000 hallmarked and numbered 2034/2035/2036 on the edge. Ed. Spink & Son, London. Each weighs 76 g.Estimate: € 200 / 260 -
#51Kruisbeeld onder stolp.
Crucifix under glass dome.Dim. Hoogte 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Gewurztraminer Hatschbourg A.C. Alsace grand cru Dom. Joseph Cattin, Voeglinshoffen M.O. 1989 aantal: 4 bt
Tokay Pinot-Gris Hatschbourg A.C. Alsace grand cru Dom. Joseph Cattin, Voeglinshoffen M.O. 1992 aantal: 2 bt
Tokay Pinot-Gris Vorbourg A.C. Alsace grand cru Clos St Landelin, Rouffach M.O. 1989 aantal: 1 bt
Pinot Blanc A.C. Alsace Frey-Sohler, Scherwiller M.O. 2006 aantal: 1 bt
Wormser Liebfrauenmorgen Müller-Thurgau Q.b.A.(..)
-
#129Een piedestal in spiegelglas met messing boordjes. Kleine schade.
A pedestal in mirrored glass with brass edges. Slight damage.Dim. 61 x 27 x 27 cmEstimate: € 10 / 20 -
#161PokémonBREAKpoint Gyarados EX (Full Art) 114 Ultra Rare Holofoil Lightly Played
Estimate: € 30 / 40 -
#236Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
A modernist table in black lacquered steel and wood.Dim. 74 x 140 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip.Dim. Ø 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#318Een Chinese dekselvaas met een decor van meubilair en vazen. Niet gestempeld.
A Chinese lidded vase decorated with furniture and vases. Not stamped.Dim. Hoogte 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.Dim. 24/28 cmEstimate: € 50 / 75 -
#83Een lot Chinees porseleinen borden, 4 meerkleurige en 4 blauw-witte. Enkele haarlijntjes.
A lot of Chinese porcelain plates, 4 polychrome and 4 blue and white. Some hairlines.Dim. Ø 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#534Frans GysZicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.
View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.Dim. 50/70 cmEstimate: € 60 / 80

