Other lots in this auction
-
#485Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.
A carpet, from India.Dim. 137x75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130“Voltooiing van de restauratie van het stadhuis van Leuven, 1982”. 250 Lovenaar. Penning van geel goud 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.
"Completion of the restoration of the Leuven town hall, 1982." 250 Lovenaar. Medal of yellow gold 900/1000, 5.50 g. Ed. Europe Mint.Dim.Estimate: € 400 / 550 -
#588Een bruine terracota vaas met zwart en witte afwerking. Genummerd 222/35.
A brown terracotta vase with black and white finishing. Numbered 222/35.Dim. Ø 28 cm H: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.
A bronze table lamp stand in rococo style.Dim. h 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een lot van twee oude fototoestellen en toebehoren, bestaande uit: Een Voigtländer Bessamatic met lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), en een Yashica Electro 35 met lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Bijgevoegd een Unittic Harmony lichtmeter en ‘Metz MecaBlitz telecomputer’.
A lot of two old cameras and accessories, consisting of: a Voigtländer Bessamatic with lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), and a Yashica Electro 35 with lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Includes a Unittic Harmony light meter and 'Metz MecaBlitz telecomputer'.Estimate: € 60 / 80 -
#143Een grote vintage onyx asbak.
A large vintage onyx ashtray.Dim. 10 x 35 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#235Een wandtapijt met jachtscene.
A tapestry depicting a hunting scene.Dim. 205/138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408BamounEen bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.
A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon.Dim. 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.Dim. 42.5 x 53.5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#405Een zijden tapijt met een decor van planten en bloemen.
A silk carpet with a design of plants and flowers.Dim. 153 x 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#157G. Klemans“De doorgezakte pier - Oostende”, exclusief 1950, een ets op papier, genummerd (1/5) en gesigneerd buiten de plaat.
"The sagging pier - Ostend", exclusive 1950, an etching on paper, numbered (1/5) and signed outside the plate.Dim. 34 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#212Edmond Verstraeten‘Sneeuwlandschap met hooimijten’, krijttekening op papier. Gemonogrameerd E. V.
'Snowscape with Haystacks', chalk drawing on paper. Monogrammed E. V.Dim. 24/34 cmEstimate: € 100 / 150

