Other lots in this auction
-
#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
"Nefertiti", a head on pedestal, cast composite, signed and dated 3-11-2002.Dim. h 39 cmEstimate: € 100 / 140 -
#111Een vintage Italiaanse sommelier set, messing en zilver, uitgebracht circa 1970 voor het Associazione Italiana Sommelier, (gemerkt ais), bestaande uit een dienblad, een ijsemmer, een flessenkoeler (of kwispedoor) en een kaviaar schaaltje. Zilvermerken: 925, alsook 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano) Toegevoegd een ijstang.
A vintage Italian sommelier set, brass and silver, released around 1970 for the Associazione Italiana Sommelier, (marked ais), consisting of a tray, an ice bucket, a wine cooler (or spittoon), and a caviar dish. Silver marks: 925, also 800, MI (Via Delle Asole 4 - Milano). Includes an ice tong.Dim. 51.5 x 41.5 (dienblad)Estimate: € 300 / 400 -
#371Een lot van 2 uit been gesculpteerde en gegraveerde kruidenhouders, Batak, Indonesië.
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia.Dim. 26,5 & 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154K. Chau***“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Hoevezicht". Oil on canvas. Signed.Dim. 26 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#320Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.Dim. 2,16 gEstimate: € 200 / 250 -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip.Dim. Ø 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131Barbera del Monferrato D.O.C. Marchesi di Barolo M.O. 0 aantal: 1 DMag. laag niveau
-
#243“Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.
"Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys.Dim. 10 x 7 cmEstimate: € 10 / 20 -
#68Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.
An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf.Dim. H 27, B 20, D 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Nürnberger Bleichwaren Tucher & WalterPeriod: 1987‘Lastwagen mit Anhänger’, model T-183. Nr 47 uit een oplage van 200 exemplaren. Met OVP. Opwindbaar.
‘Truck with trailer’, model T-183. No. 47 out of an edition of 200 copies. With original packaging. Wind-up.Dim. Lengte 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.Dim. 202 x 130 x 55 cmEstimate: € 150 / 200 -
#204Oppenheimer Sackträger Rulander Beerenauslese Q.b.A. Rheinhessen Jakob Gerhardt, NIerstein E.A. 1994 aantal: 3 hbt

