Other lots in this auction
-
#246Ch. Marquis de Mons A.C. Margaux
M.C. 1998 aantal: 5 bt
-
#160Een koperen weegschaal.
A copper scale.Dim. 49 x 56 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Nebbiolo d’Alba D.O.C. Massaia Costantino, Aramengo M.O. 2005 aantal: 1 D.Mag
-
#2Jan Bosschaert‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.
‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.Dim. 20/19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224J. Camus‘Toreador voor een schietschijf’, olieverf op paneel. Een naïef symbolistisch werk. Getekend J. Camus.
'Toreador for a shooting target', oil on panel. A naive symbolist work. Signed J. Camus.Dim. 70/60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Lot rode bordeaux
aantal: 3 bt
Ch. Gaillard A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1982 aantal: 1 bt ts
Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 1988 aantal: 2 bt bn
-
#33Een keramisch art-nouveau vaasje met paarse bloemetjes in het reliëf. Vermoedelijk Amphora, Austria.
A ceramic art-nouveau vase with purple flowers in relief. Presumably Amphora, Austria.Dim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Ernest Denis‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.
'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.Dim. 40/35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292Ch. Pistouley A.C. St-Emilion
M.C. 2005 aantal: 6 bt
-
#91Lot rode bordeaux
aantal: 13 bt
Ch. Teynac A.C. St-Julien
M.C. 1967 aantal: 1 bt
Ch. Bellefont-Belcier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1970 aantal: 1 bt vidange
Ch. du Monthil A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1970 aantal: 2 bt
Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 bt ls
Ch. Lafitte A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1976 aantal: 1 bt
Ch. Bigaroux A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1978 aantal: 2 bt slechts resten v(..)
-
#33Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Camberley Philosophers’ Stone Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 2004 aantal: 3 bt
Grand Plaisir Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd Simondium M.O. 2006 aantal: 2 bt
Oude Kaap Cinsault Ruby Cabernet Wine of Western Cape
M.O. 2003 aantal: 1 bt
Signorio Rosso I.G.T. Sicilia Barone la Lumia M.O. 1996 aantal: 1 bt
Brunello di Montalcino Riserva D.O.C.G. Brunello di Montalcino Poggio Antico M.O. 2004 aantal: 1 bt
Dolcetto(..)
-
#319Tom Kätelhön“Oude man met hoed.” Gravure naar August Grassl, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
"Old man with hat." Engraving after August Grassl, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.Dim. 33 x 24,5 cmEstimate: € 20 / 40

