#221Een rechthoekige wandspiegel.
#168HutchenreuterEen paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).
#123Een paar damesportretten. Reproducties op doek.
#76Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#259Toiletstel van glas en verzilverd metaal in lederen etui.
#148Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
#96PhilipsEen oude radio in kast van bakeliet en hout. Type 720A. Bouwjaar: 1931. Kleine beschadiging aan de onderrand.
#16Porseleinen lampenvoet.
#20Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
#117Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
#210Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#167H. Van Soye (?)“Scheepszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur bateau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 26 cmEstimate: € 40 / 60