#133
Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#235
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123
Un vase décoratif et une théière en faïence de Satsuma. La théière marquée en bas.15No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#207Jos Martin
“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279
Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#245Albert CaulletPeriod: 1875-1950
“Kantklosster voor de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Dentellière à fuseaux devant une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 253.00 €Dim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 800 -
#273
#23
Een aardewerken lampetkom met blauw decor van bloemen en vogels.
Un bol en faïence décoré de fleurs bleues et d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 37 cmEstimate: € 15 / 20 -
#63L.K.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 56 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64
“Vlaanderen door de eeuwen heen”. Jan Denucé. Ed. Elsevier - Standaard Boekhandel 1932. 2 vol. In 4-to. “150 jaar Belgen”. Edward de Maesschalck. Ed. Mercatorfonds 1980. In-folio. Bon état avec jaquette. “Mijn Stenen Hart”. Bert Peleman, Jos Van Rooy. Dessins A. Gailliaerde. Ed. Kempische Boekhandel Retie 1971. Bon état avec jaquette. Ainsi que 6 autres livres traitant d’Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 80 / 100 -
#136
Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen. Gerepareerd aan de staart.
Une défense africaine en ivoire sculptée en forme de crocodile et décorée de fleurs. Réparée à la queue.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#156Bruno DijckmansPeriod: 1920-1998
”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 48 x 40 cmEstimate: € 20 / 30