#187Etienne Hellinckx
“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#295M. Vautier
Een geglazuurd aardewerken kannetje met een Normandische vrouw in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#112
Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#40
“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 20 / 40 -
#258
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#89Limoges, France
Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#307
“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#145
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#275
Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#291
Een vogel van blauw Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#99
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40