• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025

Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
Online only
Dim. 24 x 15 cm
SKU: 0104190220.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #220
Estimate: € 10 / 12

  • #203
    Jos Pas

    “Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #207

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #279
    Mamree

    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #119

    Een oude stereokijker. Zonder platen.

    Online only
  • #173
    Marcel Stobbaerts
    Period: 1899-1979

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.
    Online only
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #235

    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #263

    Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.

    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #292
    Longwy

    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #321
    Westinghouse

    Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #136

    Online only
    Estimate: € 25 / 50
  • #304

    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.
    Online only
    Estimate: € 20 / 25

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00