Similar lots by type
-
#198Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Un bougeoir en laiton, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#294Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een messingen vide-poche in de vorm van een zwaan.
Une vide-poche en laiton en forme de cygne.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#193Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 19,5Estimate: € 25 / 35 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
Une geisha en porcelaine multicolore. Fissuré au milieu.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#253Goebel, Germany“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Goebel, West-Germany“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#164Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#52lot blauw wit aardewerk/keramiek bestaande uit 5 stukskruik h20cmschaal diameter 26cmpotje h13,5cm, diameter 8cm, schade haarlijn bovenrand2 schaaltjes, diameter 10,5cm
lot faïence/céramique blanc bleu composé de 5 pièces verseuse h20cm plat diamètre 26cm pot h13.5cm, diamètre 8cm, délié bord supérieur 2 plats, diamètre 10.5cmNo longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#166“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#95Een decoratief spiegeltje, versierd met steentjes, glas en een vis. Gesigneerd ‘Larouse’.
Un miroir décoratif, décoré de pierres, de verre et d'un poisson. Signé 'Larouse'.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92“Magnatron MT2” Plastic robot “New Bright”. Rechterhand beschadigd.
« Magnatron MT2 » Robot en plastique « New Bright ».No longer availableOnline onlyDim. H. 36 x 20 x 12 cmEstimate: € 35 / 50 -
#90Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De communie.” Lithografie, niet getekend.
"Communion." Lithographie, non signée.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 25 cmEstimate: € 30 / 50

