#301
Ch. Saint-Martin A.C. Listrac
M.P. O.K. 1996 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#23
Lot witte Bordeaux
aantal: 9 Bt. Ch. Cabannieux A.C. Graves
M.B. 1979 aantal: 2 Bt. Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1986 aantal: 5 Bt. Ch. Thieuley A.C. Bordeaux - Cuvée Francis Courselle
M.C. 1987 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#147
Wachenheimer Domblick Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Silvaner, Ruländer, Faber Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1976 aantal: 6 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#278
Sancerre Fleur du Roy A.C. Sancerre
M.P. 1994 aantal: 9 Bt. 5 schouderetiketten manco, vlekken, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#304
Tavel A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 1997 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#162
Ch. Dutruch-Grand-Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1976 aantal: 6 Bt. vts à ms, enige schade aan etiketten.
No longer available -
#92
Ch. La Carte A.C. St-Emilion Massaux & Fils, Malonne M.B. 1949 aantal: 12 Bt. ± ms
No longer available -
#191
Ch. Larose-Trintaudon A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 4 Bt. vts
No longer available -
#82
Vouvray A.C. Rémy-Pannier, Saumur
0 aantal: 4 bt
No longer available -
#87
Porto Douro Vieille Réserve P. Evon, Villefranche
0 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#307
Ch. Plaisance A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1997 aantal: 4 Mag.