#19
Een koperen cachepot met cloisonnée decor.
#15
Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
#107
Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#96Yashica
Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
#282
#270
#144
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#9
Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.
Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/65 -
#133
Een wandspiegeltje in verguld houten lijst.
#85
Petit vase en porcelaine de Chine à décor en camaïeu blanc sur fond jaune d’une pivoine. Marque sous la base Jingdezhen Zhi (vers 1970).No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#98King’s, Capodimonte
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 40/50