#326
Chambolle-Musigny A.C. Dom. Cottin, Labouré Roi, Nuits M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#431
Montagny 1e Cru Les Platières A.C. Berthenet, Montagny M.D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#54
Lot rode wijn
aantal: 4 bt Barolo D.O.C.G. Valfieri, Alba M.O. 1986 aantal: 2 bt Barolo D.O.C.G. G. Contratto, Canelli M.O. 1988 aantal: 1 bt Barbaresco Riserva Speciale D.O.C.G. Marchesi Villadoria, Serralunga d’Alba M.O. 1962 aantal: 1 bt
No longer available -
#388
Quinta del Rio Crianza D.O. Ribera del Duero Viñedos Vega Real, Valadolid M.O. 2002 aantal: 4 bt
No longer available -
#321
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. K. 1990 aantal: 6 bt
No longer available -
#30
Lot rode wijn
aantal: 7 Grand Cavalier Cabernet Sauvignon V.d.P. d’Oc Les Crus Prévendus M.O. 2002 aantal: 1 Mag. La Pauline Vin de table Les Crus Prévendus M.O.
aantal: 2 bt Marquis Duchêne Le Panache Vin de table français Les Crus Prévendus M.O.
aantal: 4 bt
No longer available -
#136
Lot wijn
aantal: 5 bt. Bonnezeaux A.C. Robin-Picherit, Faye M.B.
aantal: 1 bt. La Coupe de France A.C. St-Emilion Hanappier Peyrelongue & Cie, Bordeaux M.B. 1970 aantal: 1 bt. lsCh. Haut-Brignon A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1975 aantal: 2 bt. msCh. Bonnet A.C. Bordeaux
M.C. 1983 aantal: 1 bt.
No longer available -
#263
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#181
Ch. Les Polyanthas A.C. Montagne-St-Emilion
1970 aantal: 12 bt ts, 1 ms, 1 ls
No longer available -
#304
Pavillon Rouge du Ch. Margaux A.C. Margaux
M.C. 1989 aantal: 2 bt
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#64
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)