#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#370
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#344
Ch. La Fleur Saint-Vincent A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 Bt. neck
No longer available -
#262
Ch. Beau-Site A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Mag. 1 gevlekt etiket
No longer available -
#120
Ch. Clos Neuf A.C. Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. ts, enkele etiketten beschadigd
No longer available -
#231
Lot rode Bordeaux
1988 aantal: 9 Bt. Ch. Fontesteau A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 5 Bt. Ch. Tour Baladoz A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#121
Ch. Clos Neuf A.C. Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. ts
No longer available -
#164
Ch. Bonis A.C. Saint-Estèphe
M.C. O.D. 1976 aantal: 11 Bt. neck à ms
No longer available -
#132
Ch. Jauma A.C. St-Emilion
M.O. 1973 aantal: 12 Bt. bn,vts, vuil
No longer available -
#275
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1993 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#200
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Vieux Coutelin A.C. Saint-Estèphe
M.P. 1983 aantal: 4 Bt. Clos La Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.P. 1983 aantal: 3 Bt. gevlekte etikettenMarquis de Grandefont A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#263
Ch. Laujac A.C. Médoc
M.C. 1991 aantal: 8 Bt. gevlekte etiketten