#253
Ch. Saint André Bellevue A.C. Lalande-de-Pomerol Grafé Lecocq, Namur M.B. 1990 aantal: 9 Bt.
No longer available -
#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#51
Lot rode Bordeaux
aantal: 10 Bt. Ch. Coutelin-Merville A.C. Saint-Estèphe
M.C. 1991 aantal: 1 Bt. Ch. de Fontenille A.C. Bordeaux
M.C. 1992 aantal: 1 Bt. Ch. La Bretonnière A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Lacoste Châtain A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1994 aantal: 1 Bt. Ch. Laroche Pipeau A.C. Fronsac
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. Marquis de Mons A.C. Margaux
M.C. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1997 (..)
No longer available -
#65
Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Mag. Schade aan etikettenCh. du Moulin de la Bridane A.C. St-Julien
M.B. 1975 aantal: 1 Mag. Ch. Peyrelongue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Mag. Ch. Vleux Larmande A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#152
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ts
No longer available -
#357
Ch. Romassan A.C. Bandol Dom. Ott, Le Castellet M.C. 2010 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#225
Pouilly-Fuissé A.C. Denis Dutron, Fuissé M.O. 1986 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#177
Lot rode Bordeaux
1979 aantal: 7 Bt. Ch. Tour Baladoz A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1979 aantal: 3 Bt. Ch. Les Carrières A.C. Montagne-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 2 Bt. Ch. de la Rivière A.C. Fronsac
M.C. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion
M.O. 1979 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#151
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. vts à ts
No longer available -
#120
Ch. Clos Neuf A.C. Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. ts, enkele etiketten beschadigd
No longer available -
#117
Corton-Charlemagne A.C.
Le cellier de Marie de Bourgogne M.O. 1971 aantal: 5 Bt. 4 à 5 cm
No longer available -
#200
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Vieux Coutelin A.C. Saint-Estèphe
M.P. 1983 aantal: 4 Bt. Clos La Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.P. 1983 aantal: 3 Bt. gevlekte etikettenMarquis de Grandefont A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 1 Bt.