Other lots in this auction
-
#142
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 12 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#272
Ch. Petit-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#40
Lot rode Bordeaux
aantal: 7 Bt. Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#67
Lot witte Bourgogne
aantal: 6 Bt. Corton-Vergennes A.C. Grand cru Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny, Beaune M.C. 1982 aantal: 1 Bt. Chablis Grand Cru Grenouilles A.C. Moillard-Grivot, Nuits M.O. 1983 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChablis 1e Cru Mont de Milieu A.C. Dom. Pinson, Chablis M.P. 1990 aantal: 1 Bt. Chassagne-Montrachet A.C. Verget, Sologny M.O. 1991 aantal: 1 Bt. Meursault A.C. Dom. Monthelie-Douhairet, Monthelie M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Pouilly-Fuissé (..)
No longer available -
#22
Lot witte Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt. schade en vlekken aan etikettenCh. Raymond-Lafon A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#278
Sancerre Fleur du Roy A.C. Sancerre
M.P. 1994 aantal: 9 Bt. 5 schouderetiketten manco, vlekken, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#221
Ch. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. neck - base neck.
No longer available -
#86
Lot witte champagne
0 aantal: 7 Bt. Veuve Clicquot Brut
Veuve Cliquot Ponsardin, Reims M.O. O.D. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O. 0 aantal: 3 Bt. 2 in presenteerdoosChampagne Brut
Laurent-Perrier, Tours-sur-Marne M.O. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Demi-sec Grande Réserve
Vranken, Epernay M.O. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Brut
Piper-Heidsieck, Reims M.O. 0 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#71
Lot rode Bourgogne
aantal: 7 Bt. Aloxe-Corton A.C. Tollot-Beaut & Fils, Chorey M.D. 1990 aantal: 1 Bt. Santenay 1e Cru Les Gravières A.C. La Pousse d’Or, Volnay M.D. 1991 aantal: 1 Bt. Marsannay En Montchenevoy A.C. Dom. Philippe Charlopin-Parizot, Gevrey M.D. 1992 aantal: 3 Bt. Monthélie A.C. Dom. Laurent, Nuits M.D. 1992 aantal: 1 Bt. Santenay Les Deux Angelots A.C. Dom. Saint-Michel, Santenay M.D. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#259
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#258
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1990 aantal: 7 Bt.
No longer available