#113
Ch. Grand-Puy-Lacoste A.C. Pauillac 5e grand cru classé A. & R. Barrière Frères, Bordeaux
1970 aantal: 2 Bt. ts
No longer available -
#151
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. vts à ts
No longer available -
#321
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 12 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#99
Ch. Chauvin A.C. St-Emilion grand cru classé
1959 aantal: 4 Bt. ts, vage etiketten
No longer available -
#68
Lot rode Bourgogne
aantal: 8 Bt. Aloxe-Corton A.C. Dom. Pinte, Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1986 aantal: 1 Bt. Morey-Saint-Denis Gravelottes A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1986 aantal: 1 Bt. Morey-Saint-Denis A.C. Alain Michelot, Nuits M.P. 1988 aantal: 3 Bt. Mercurey Les Naugues A.C. H. & P. Jaqueson, Rully M.P. 1988 aantal: 3 Bt. 1 beschadigd etiket
No longer available -
#82
Vouvray A.C. Rémy-Pannier, Saumur
0 aantal: 4 bt
No longer available -
#224
Ch. Morin A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 Bt. base neck; ts
No longer available -
#244
Ch. Coucheroy A.C. Graves
M.P. 1989 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#103
Côtes de Nuits-Villages A.C. R. Vinzent, Libourne
1964 aantal: 6 Bt. ± 8 cm, 1 x 2,5 cm
No longer available -
#92
Ch. La Carte A.C. St-Emilion Massaux & Fils, Malonne M.B. 1949 aantal: 12 Bt. ± ms
No longer available -
#2
Lot witte wijn
aantal: 11 Bt. vts/tsChardonnay Vin de Pays du Jardin de la France Pierre Chainier, Amboise M.O. 1999 aantal: 1 Bt. Clos de la Margue A.C. Côtes du Rhône G. Nativelle, Jonquières, Van den Eynde-Lamot Antwerpen M.B. 1976 aantal: 3 Bt. 2 slechte etikettenMonbazillac A.C. Producteurs Réunis, St-Laurent-des-Vignes M.O. 1981 aantal: 2 Bt. Ch. Terrefort A.C. Bordeaux
M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Bordeaux Sec A.C. Bordeaux Marboy M.B. 1985 aantal: 1 Bt. Graves A.C(..)