#241
Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 7 Bt. neck; vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#263
Ch. Laujac A.C. Médoc
M.C. 1991 aantal: 8 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#299
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 1996 aantal: 2 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
No longer available -
#300
Ch. Reysson A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois Wolfberger, Eguisheim M.C. O.K. 1996 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#313
Beyerskloof Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 1999 aantal: 1 D.Mag.
No longer available -
#356
La Tour des Dames Pays-d’oc Badet Clement & Cie. M.O. 2010 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#283
Ch. Pitot A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1995 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#55
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. le Rondier A.C. Bordeaux
M.O. 1980 aantal: 1 Bt. Baron Segla A.C. Médoc Louis Eschenauer M.O. 1981 aantal: 1 Bt. Ch. La Commanderie de Bertin A.C. Bordeaux
M.B. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Bellegrave A.C. St-Emilion
M.B. 1983 aantal: 1 Bt. Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1984 aantal: 1 Bt. Puy Galion A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Puy Bardens A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1986 aantal: 1 (..)
No longer available -
#231
Lot rode Bordeaux
1988 aantal: 9 Bt. Ch. Fontesteau A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 5 Bt. Ch. Tour Baladoz A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 6 Bt. Bereich Nierstein Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Faber, Scheurebe, Müller-Thurgau, Rulländer, Huxelrebe Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1974 aantal: 3 Bt. beschadigde etikettenOppenheimer Schloß Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1975 aantal: 3 Bt.