#51
Lot rode Bordeaux
aantal: 10 Bt. Ch. Coutelin-Merville A.C. Saint-Estèphe
M.C. 1991 aantal: 1 Bt. Ch. de Fontenille A.C. Bordeaux
M.C. 1992 aantal: 1 Bt. Ch. La Bretonnière A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Lacoste Châtain A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1994 aantal: 1 Bt. Ch. Laroche Pipeau A.C. Fronsac
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. Marquis de Mons A.C. Margaux
M.C. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1997 (..)
No longer available -
#88
Ch. de Ricaud A.C. Loupiac
M.C. 1927 aantal: 1 Bt. ms, schade aan etiket
No longer available -
#333
Bourgueil A.C. J.M. Monmousseau, Montrichard M.O. 2003 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#134
Burg Layer Schloßkapelle Spätlese Q.m.P. Nahe
Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1974 aantal: 7 Bt.
No longer available -
Ch. du Courneau A.C. Médoc
M.O. 2010 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#293
Ch. du Tertre A.C. Margaux 5e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#308
Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1997 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#43
Lot rode Bordeaux
aantal: 8 Bt. Ch. Cadet-Piola A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 3 Bt. vuile etikettenCh. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1986 aantal: 2 Bt. Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Terrey-Gros-Cailloux A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#285
Lot rode Bordeaux
1995 aantal: 9 Bt. Ch. Les Petits Arnauds A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. Martinet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Beauséjour A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 5 Bt. Ch. Graveyron A.C. Graves
M.C. 1995 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#27
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C.
aantal: 1 Bt. beschadigd etiketCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. tsVieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1973 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Bergey A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 Bt. tsCh. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#329
Ch. Moulinet A.C. Pomerol
M.C. 2002 aantal: 6 Bt.