#266
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#255
Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#46
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Dom. de Roumani A.C. Collioure Cellier des Templiers, Banyuls M.P. 2000 aantal: 1 bt Abbaye de Valbonne A.C. Collioure Cellier des Templiers, Banyuls M.P. 2000 aantal: 2 bt Ch. des Abelles A.C. Collioure Cellier des Templiers, Banyuls M.P. 2000 aantal: 4 bt Dom. de la Capeillette A.C. Côtes du Roussillon Villages La Tour de France Gérard & Laurent Filella, La Tour de France M.D. 2001 aantal: 2 bt Nemea Tselepos A.C. Driopi Winery M.O. 2003 a(..)
No longer available -
#214
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#257
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#58
Lot rode wijn
aantal: 9 bt Faustino I Tinto Gran Reserva D.O.C. Rioja Bodegas Faustino, Oyon M.O. 1995 aantal: 1 bt Ederra Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Bilbainas, Haro M.O. 2008 aantal: 1 bt Gran Epulum Reserva D.O.C. Rioja Bodegas La Catedral, Logroño M.O. 2008 aantal: 2 bt Cabernet Sauvignon Les Trois Cyprès Spanish Wine Producto de Aldea, Valga M.B. 2013 aantal: 5 bt
No longer available -
#308
Ch. d’Armailhac A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt bn à ts
No longer available -
#267
No longer available -
#337
Apremont Cuvée Prestige Les Rocailles A.C. Vin de Savoie Pierre Boniface, St-André-les-Marches M.O. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#116
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 8 bt Gevrey-Chambertin A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt
No longer available -
#405
Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 12 bt