#98
Ch. Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan 1e grand cru classé M.C. 1955 aantal: 1 Bt. ls, etiket vervaagd
No longer available -
#12
Lot rode wijn
aantal: 2 Mag. Casalferro Vino da Tavola di Toscane Castello di Brolio, Barone Ricasole M.O. 1993 aantal: 1 Mag. In presentatiekoffertje en hulsMerlot Grand Châtaignier I.G.P. Pays d’Oc Dom. de La Baume, Landiras M.O. O.K. 2012 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#292
Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#255
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 1 Bt. vts
No longer available -
#180
Corton A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Nuits - Antwerpen M.O. 1979 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#199
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Perron La Gravière A.C. Bordeaux
M.C. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Bellevue A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Roudier A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1983 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#68
Lot rode Bourgogne
aantal: 8 Bt. Aloxe-Corton A.C. Dom. Pinte, Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1986 aantal: 1 Bt. Morey-Saint-Denis Gravelottes A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1986 aantal: 1 Bt. Morey-Saint-Denis A.C. Alain Michelot, Nuits M.P. 1988 aantal: 3 Bt. Mercurey Les Naugues A.C. H. & P. Jaqueson, Rully M.P. 1988 aantal: 3 Bt. 1 beschadigd etiket
No longer available -
#370
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#247
Ch. Lestage-Darquier A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#126
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms
No longer available -
#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#106
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 1967 aantal: 12 Bt. ts à ms, zijdepapier, vermolde kist