#169
Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.C. K. 1978 aantal: 12 Bt. Neck à TS, beschadigde en gevlekte etiketten
No longer available -
#270
No longer available -
#81
Lot wijn
aantal: 12 Bt. Chardonnay Reserve Valle de Casablanca Baron Philippe de Rothschild, Maipo M.O. 2000 aantal: 2 Bt. Gran Tarapaca Cabernet Sauvignon Llanon del Maipo Viña Tarapacà, Santiago de Chile M.O. 1985 aantal: 1 Bt. Cava Manzavino Dry Table Wine Manzavino, Cephalonia M.O. 1985 aantal: 3 Bt. Santa Rita Medalla Real Cabernet Sauvignon Maipo Valley Viña Santa Rita Lda, Chile M.O. 1988 aantal: 1 Bt. La Barrica Malbec Mendoza Argentina Peñaflor, Coquimbito-Maipu(..)
No longer available -
#231
Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#141
Ch. Gazin A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 9 Bt. etiketten met vlekjes en gaatjes
No longer available -
#418
Ch. Haut-Marbuzet A.C. St-Estèphe Cru grand bourgeois M.C. 2015 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#168
Lot rode bourgogne
1976 aantal: 11 Bt. Givry Clos du Cellier aux Moines A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 5 Bt. Rully Dom. de la Renarde A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#374
Ch. Fayat A.C. Pomerol
M.C . 2012 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#151
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#282
Nuits-St-Georges 1e Cru aux Allots A.C. Bertrand Machard de Gramont, Nuits M.O. O.D. 2003 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#108
Ch. Teysson A.C. Lalande-de-Pomerol
1970 aantal: 12 Bt. TS à MS, vuile en beschadigde etiketten