#24
Lot rode wijn
aantal: 6 bt Côte-Rôtie A.C. M. Chapoutier S.A., Tain M.O.
aantal: 1 bt Hermitage A.C. M. Chapoutier S.A., Tain M.O.
aantal: 4 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. Georges Dubucq Fils, Bordeaux
1970 aantal: 1 bt
No longer available -
#53
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. La Tour de Pez A.C. St-Estèphe
M.P. 1975 aantal: 1 bt msCh. du Moulin A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 3 bt Labastide Dauzac A.C. Margaux
M.C. 2009 aantal: 2 bt
No longer available -
#72
Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt Ch. Gardut Haut-Cluzeau A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 6 bt Ch. La Grâce Dieu A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 1 bt Ch. Canon A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1989 aantal: 1 bt Ch. Le Redon A.C. Bordeaux
M.C. 1990 aantal: 3 bt
No longer available -
#352
Ch. Les Pins A.C. Rivesaltes Vin Doux Naturel Vignerons de Baixas M.O. D. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#286
Saint-Saturnin A.C. Coteaux du Languedoc Cave des Vignerons M.P. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#394
Gewurztraminer Grand Cru Steinert A.C. Alsace Grand Cru Ernest Wein, Pfaffenheim M.O. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#85
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Le Meynieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 2 bt Ch. Notton A.C. Margaux
M.C. 2004 aantal: 2 bt Cordier Collection Privée A.C. Bordeaux
M.O. 2005 aantal: 1 bt Ch. Valentin A.C. Haut-Médoc
M.C. 2005 aantal: 1 bt Ch. Laffitte-Carcasset A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 6 bt
No longer available -
#83
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. du Garde A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1981 aantal: 5 bt Ch. Sainte-Barbe A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 3 bt Ch. Les Aublines A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1989 aantal: 4 bt
No longer available -
#397
Ch. du Paradis A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 hbt
No longer available -
#185
Châteauneuf-du-Pape A.C. Daniel Sanders, Barsac
1973 aantal: 8 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#309
Angélus A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 5 bt
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt