#116
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 8 bt Gevrey-Chambertin A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt
No longer available -
#397
Dom. de Baron’Arques A.C. Limoux Baronne Philippine de Rothschild G.F.A. M.D. O.K. 2005 aantal: 1 5 L
No longer available -
#220
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.D. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#73
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. La Croix des Landes A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1994 aantal: 3 bt Ch. Castaing A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#326
Chambolle-Musigny A.C. Dom. Cottin, Labouré Roi, Nuits M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#282
Dom. de la Soucherie A.C. Anjou Sec Pierre-Yves Tijou, Beaulieu-sur-Layon M.O. 1987 aantal: 12 bt 1 etiket manco
No longer available -
#303
Ch. Troplong-Mondot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#191
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt ts à ms
No longer available -
#225
Nuits-Saint-Georges Les Saint-Georges A.C. 1e Cru Eric Besson, Nuits M.O. 1982 aantal: 3 bt
No longer available -
#196
Vigne de l’Enfant Jésus A.C. Beaune 1e cru Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1972 aantal: 8 bt 4 à 8 cm, vuile etiketten
No longer available -
#25
Lot rosé
aantal: 8 bt Rosé Cuvée Chevalier Vin de table de France Jean Chermette M.O.
aantal: 1 bt Rosé Vin de table de France Remy-Pannier M.B.
aantal: 3 bt Rosé Sec La Fauvette A.C. Costières de Nîmes CDR, Trazegnies M.B. 1995 aantal: 1 bt Cabernet d’Anjou A.C. Les Caves de la Loire M.P. 1979 aantal: 3 bt