#116
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. ms, vuil
No longer available -
#129
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms, 1 etiket manco
No longer available -
#197
Ch. Rayne Vigneau A.C. Sauternes 1er grand cru M.C. O.K. 1983 aantal: 9 Bt. neck
No longer available -
#255
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 1 Bt. vts
No longer available -
#349
Ch. Bertrand Braneyre Vieille Vignes A.C. Haut-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#65
Lot rode Bordeaux
aantal: 3 Mag. Schade aan etikettenCh. du Moulin de la Bridane A.C. St-Julien
M.B. 1975 aantal: 1 Mag. Ch. Peyrelongue A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Mag. Ch. Vleux Larmande A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1999 aantal: 1 Mag.
No longer available -
Dom. La Bruissière A.C. Gigondas Caves Saint-Pierre, Châteauneuf M.O. 1996 aantal: 4 Bt.
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1986 aantal: 9 Bt. Ch. Haut-Cadet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 5 Bt. Ch. Grands Sillons Gabachot A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 4 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#114
Lot rode Bordeaux
1971 aantal: 3 Bt. Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 1971 aantal: 1 Bt. tsCh. Pontet-Canet A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. vtsCh. La Mission Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
#347
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2007 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#36
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Fleur-Cardinale A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1982 aantal: 2 Bt. Ch. Moulin à Vent A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. Barrail des Prêtres A.C. Bordeaux
M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Le Merle A.C. Graves
M.O. 1983 aantal: 2 Bt.