#49Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. du Grand Moine A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1996 aantal: 4 bt
Ch. Lafargue A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1995 aantal: 3 bt
Baron de Lestac A.C. Bordeaux
M.O. 1998 aantal: 4 bt 2 slechte etiketten, goede niveaus
#324Een theeserviesje van meerkleurig Chinees porselein.
A tea set of multicolored Chinese porcelain.Estimate: € 25 / 40 -
A black leather wallet and a pen holder with space for three pens. In original packaging, like new.Dim. 13/9 cmEstimate: € 100 / 150 -
#81Een glazen art-deco koekjesdoos met tinkleurig deksel, gemonogrammeerd.
A glass art-deco cookie jar with a tinted lid, monogrammed.Dim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#76Een lot van 8 stapelbare kommen, porselein, gemerkt Royal Boch.
A set of 8 stackable bowls, porcelain, marked Royal Boch.Dim. h 5.5 x Ø 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#188Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 1 bt
#408Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.
A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.Dim. h 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#8Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Gewurztraminer Hatschbourg A.C. Alsace grand cru Dom. Joseph Cattin, Voeglinshoffen M.O. 1989 aantal: 4 bt
Tokay Pinot-Gris Hatschbourg A.C. Alsace grand cru Dom. Joseph Cattin, Voeglinshoffen M.O. 1992 aantal: 2 bt
Tokay Pinot-Gris Vorbourg A.C. Alsace grand cru Clos St Landelin, Rouffach M.O. 1989 aantal: 1 bt
Pinot Blanc A.C. Alsace Frey-Sohler, Scherwiller M.O. 2006 aantal: 1 bt
Wormser Liebfrauenmorgen Müller-Thurgau Q.b.A.(..)
#224J. Camus‘Toreador voor een schietschijf’, olieverf op paneel. Een naïef symbolistisch werk. Getekend J. Camus.
'Toreador for a shooting target', oil on panel. A naive symbolist work. Signed J. Camus.Dim. 70/60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.
A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.Dim. 16/12 cmEstimate: € 50 / 75 -
#172Vin Jaune A.C. Arbois Henri Maire, Ch. Montfort Arbois M.O. 1983 aantal: 8 bt
#58Een ronde spiegel met een spiraalvormige stalen kader.
A round mirror with a spiral steel frame.Dim. Ø 47 cmEstimate: € 30 / 50