#138
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#167
Ch. La Rose Marbuzet A.C. St-Estèphe
1976 aantal: 10 Bt. vts à ms
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#29
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. La Croix de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. La Croix de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1988 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#361
Clos de Gamot A.C. Cahors
M.P. 2011 aantal: 10 Bt. neck
No longer available -
#265
Ch. Laroque Thomas A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1992 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#363
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#12
Lot rode wijn
aantal: 2 Mag. Casalferro Vino da Tavola di Toscane Castello di Brolio, Barone Ricasole M.O. 1993 aantal: 1 Mag. In presentatiekoffertje en hulsMerlot Grand Châtaignier I.G.P. Pays d’Oc Dom. de La Baume, Landiras M.O. O.K. 2012 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#67
Lot witte Bourgogne
aantal: 6 Bt. Corton-Vergennes A.C. Grand cru Dom. Pierre-Yves Masson, Ch. de Bligny, Beaune M.C. 1982 aantal: 1 Bt. Chablis Grand Cru Grenouilles A.C. Moillard-Grivot, Nuits M.O. 1983 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChablis 1e Cru Mont de Milieu A.C. Dom. Pinson, Chablis M.P. 1990 aantal: 1 Bt. Chassagne-Montrachet A.C. Verget, Sologny M.O. 1991 aantal: 1 Bt. Meursault A.C. Dom. Monthelie-Douhairet, Monthelie M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Pouilly-Fuissé (..)
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#2
Lot witte wijn
aantal: 11 Bt. vts/tsChardonnay Vin de Pays du Jardin de la France Pierre Chainier, Amboise M.O. 1999 aantal: 1 Bt. Clos de la Margue A.C. Côtes du Rhône G. Nativelle, Jonquières, Van den Eynde-Lamot Antwerpen M.B. 1976 aantal: 3 Bt. 2 slechte etikettenMonbazillac A.C. Producteurs Réunis, St-Laurent-des-Vignes M.O. 1981 aantal: 2 Bt. Ch. Terrefort A.C. Bordeaux
M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Bordeaux Sec A.C. Bordeaux Marboy M.B. 1985 aantal: 1 Bt. Graves A.C(..)
No longer available -
#32
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. La Commanderie de Queyret A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1995 aantal: 3 Bt. Ch. La Commanderie de Queyret A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1998 aantal: 3 Bt.