#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#9
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Moulin-à-Vent A.C. Louis Jadot, Beaune M.O. 1981 aantal: 3 Bt. Barolo D.O.C. Cantine dei Marchesi di Barolo spA, Barolo M.O. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. de la Guirlande VDQS Corbières Covior S.A. Sète M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de Mont-Redon, Châteauneuf
1970 aantal: 1 Bt. Volnay 1e Cru Santenots A.C. Soc. de Sélection Vinicole
1966 aantal: 1 Bt. Vino Barolo Bersano D.O.C. Conti della Cremosina, Castello di Barbare(..)
No longer available -
#201
Ch. d’Angludet A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1983 aantal: 10 Bt. ts
No longer available -
#85
Champagne Brut Blanc de Blancs
Saint Germain de Crayes, Adam Jaeger, Berru M.O. O.D. 0 aantal: 6 Hbt.
No longer available -
#221
Ch. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. neck - base neck.
No longer available -
#169
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ts
No longer available -
#97
Ch. Laville-Haut-Brion A.C. Graves Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1954 aantal: 5 Bt. ms, zonder etiket, capsules beschadigd
No longer available -
#188
Lot rode Bordeaux
1982 aantal: 2 Bt. Ch. Balestard La Tonnelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 1 Bt. tsCh. Cadet-Piola A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 1 Bt. etiket vuil en gescheurd
No longer available -
#347
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2007 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#118
“Y” grand vin sec provenant des vignes d’Yquem A.C. Bordeaux Supérieur
M.P. 1972 aantal: 1 Bt. ms
No longer available -
#204
Lot witte Bordeaux
1985 aantal: 5 Bt. Ch. de Ségur A.C. Barsac
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Piada A.C. Barsac
M.C. 1985 aantal: 2 Bt. Ch. Ménota A.C. Sauternes
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#249
Sämling 88 Spätlese Prädikatswein Neusiedlersee J. & H. Münzenrieder, Apetlon E.A. 1990 aantal: 8 Bt.