#105
Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1970 aantal: 6 Bt TS, 1 LS
No longer available -
#297
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#168
Lot rode bourgogne
1976 aantal: 11 Bt. Givry Clos du Cellier aux Moines A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 5 Bt. Rully Dom. de la Renarde A.C. André Delorme, Rully M.O. 1976 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#235
Meursault 1e Cru Les Genevrières A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. O.D. 1999 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#139
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. TS
No longer available -
#240
No longer available -
#397
No longer available -
#407
Les Chais du Comté Merlot I.G.P. Pays d’Oc Les Chais du Comte, Mouzillon M.O. O.D. 2014 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#146
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN à TS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#5
Lot witte wijn
aantal: 12 Bt Monbazillac A.C. Jean Degaves, Gironde-sur-Dropt M.O. 1995 aantal: 1 Bt Ch. Fonmourgues A.C.Monbazillac
M.C. 1994 aantal: 2 Bt La Tuilière A.C. Muscat de Beaumes de Venise
M.C. 1995 aantal: 4 Bt La Tuilière A.C. Muscat de Beaumes de Venise
M.C. 1996 aantal: 5 Bt
No longer available -
#395