#287
Ch. du Roy A.C. Lalande-de-Pomerol Imp. Delhaize frères - “Le Lion” - Bruxelles M.O. O.K. 1986 aantal: 1 Mag.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#298
Volxheimer Rheingrafenstein Q.m.P. Reinhessen - Spätlese Ferdinand Pieroth, Burg Layen E.A. 1994 aantal: 12 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#263
Chateau de Marsan A.C. Bordeaux
M.O. O.D. 1976 aantal: 12 bt base neck - neck; enkele licht vuile etiketten
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#351
Côtes du Rhône A.C. E. Guigal M.O. 2004 aantal: 4 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#337
Ch. de Malleprat A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 4 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 € -
#90
Lot rode bourgogne
aantal: 2 Bt.
Romanée-St-Vivant A.C. Société Civile du Domaine de la Romanée-Conti M.D. 1982 aantal: 1 Bt.
Richebourg A.C. Société Civile du Domaine de la Romanée-Conti - Imp. Wilson Daiels, California M.D. 1986 aantal: 1 Bt. Collection only
No longer availableOnline onlyActive bid: 907.00 € -
#110
Lot wijn
aantal: 10 bt.
Ch. Lamouroux A.C. Cérons Edouard Bordas M.O. 1975 aantal: 2 bt.
Grand Northon A.C. Bordeaux Blanc Robert Misselis Cottin à Bordeaux
1981 aantal: 2 bt.
Chenin Blanc Stellenbosch Helderberg Winery
2000 aantal: 1 bt. vuil en beschadigd etiket
Graves A.C. Collin & Bourisset
1949 aantal: 1 bt. vuil en beschadigd etiket
Bourgogne Passetoutgrains A.C.
Stéphan Maroslavac-Tremeau M.P. 1989 aantal: 1 bt.
Gigondas A.C. Domaine de Sai(..)
Vox Populi D.O.P. Utiel - Requena Cepas Viejas M.O. O.D. 2012 aantal: 6 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#212
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1971 aantal: 6 bt. ls - ts
#16
Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ch. des Fines Roches M.C. 1984 aantal: 2 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Ets. Brotte et Armenier M.C. 1978 aantal: 3 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Julien Bouchard à Beaune M.C. 1980 aantal: 3 bt
No longer availableOnline onlyActive bid: 79.00 € -
#185
Ch. Duhart - Milon - Rothschild A.C. Pauillac Grand cru classé M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ls - ts
No longer availableOnline onlyActive bid: 445.00 € -
#242
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C.
1974 aantal: 6 bt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €