#353
Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#36
Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Ronco di Sassi Primitivo Appassimento I.G.T. Puglia Provinco Winery, Diano d’Alba M.O. 2018 aantal: 1 bt
Podere Castorani Cadetto D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 2 bt
Vino Nobile di Montepulciano D.O.C.G. Loggia delle Sassaie, Tesoro-Pontedera M.O. 2016 aantal: 1 bt
Coste delle Plaie D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 1 bt
Nero d’Avola D.O.C. Sicilia C.F.M. & C, V(..)
No longer available -
#237
Ch. Guillot A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 11 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#354
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#427
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#63
Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#372
Ch. Les Arroucats A.C. Sainte-Croix-du-Mont - Cuvée Virginie
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#331
Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#347
M.C. 2002 aantal: 4 bt
No longer available -
#10
Lot witte wijn
aantal: 5 bt
Vogelmaier Moscato Giallo D.O.C. Südtirol - Alto Adige Alois Lageder, Margreid .O. 2013 aantal: 3 bt
Chenin Blanc Wine of Origin Western Cape Jean Daneel Wines, Napier M.O. 2013 aantal: 1 bt
Dom.de la Pigeade A.C. Muscat de Beaumes de Venise Thierry Vaute, Beaumes M.D. 2001 aantal: 1 bt
No longer available -
#40
Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Ch. Floris Réserve A.C. Madiran Gabriel & Patricia Hugues, Moncaup M.C. 2015 aantal: 4 bt
Dom. Vaïsse I.G.P. Pays d’Hérault Regali, Aniane M.O. 2016 aantal: 3 bt