#327
No longer available -
#113
Dom. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.D. K. 1971 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#60
Lot witte bourgogne
aantal: 11 Bt Puligny-Montrachet les Pucelles A.C 1e cru Henri Boillot, Volnay M.O. 1972 aantal: 1 Bt Chassagne-Montrachet Blanc A.C. - Tastevinage Moillard-Grivot, Nuits M.O. 1962 aantal: 1 Bt Meursault 1e Cru Les Genevrières A.C Maurice Carsac, Gajac M.O. 1972 aantal: 2 Bt Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C. Marcel Vincent, Ch. de Fuissé M.O. 1976 aantal: 1 Bt Bourgogne Aligoté A.C. Ch. de Puligny, Roland Thévenin M.D. 1977 aantal: 1 Bt Hospice d(..)
No longer available -
#296
No longer available -
#153
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#192
Ch. Lamothe A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1989 aantal: 12 Bt
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#232
Ch. La Fleur Cravignac A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1997 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#255
Terra de Zambujeiro Vinho Regional Alentejano Quinta do Zambujeiro, Rio de Moinhos M.O. D. 2000 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#55
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. Prieuré de la Commanderie A.C. Pomerol A. & R. Barrière Frères, Bordeaux M.O. 1967 aantal: 1 Bt. MSCh. Beauregard A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 Bt. MSCh. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1978 aantal: 1 Bt. Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 1 Bt. BNCh. de Tailhas A.C. Pomerol
M.C. 1983 aantal: 1 Bt. TSCh. Moulinet-Lasserre A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 1(..)
No longer available -
#370
Hacienda Monasterio Crianza D.O. Ribera del Duero Pesquera de Duero, Valladolid M.O. D. 2011 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#234
Meursault 1e Cru Les Genevrières A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. 1999 aantal: 10 Bt.