#248
Ch. Terrey-Gros-Cailloux A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#272
Ch. Petit-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#346
Cape Mentelle Shiraz Margaret River Wine of Australia M.O. 2007 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#91
Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1948 aantal: 1 Bt. etiket vervaagd
No longer available -
#128
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms, 1 etiket manco
No longer available -
#386
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#311
Ch. La Nerthe Clos de Beauvenir A.C. Châteauneuf-du-Pape Ch. La Nerthe, Châteauneuf M.C. 1999 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#139
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#19
Lot rode wijn A.C.
aantal: 12 Bt. Carte Noire A.C. Cahors
M.O. 2001 aantal: 6 Bt. 4 zonder capsuleMas Carlot A.C. Costières de Nîmes
M.P. 2002 aantal: 2 Bt. Comté de Belot A.C. Buzet
M.P. 2001 aantal: 2 Bt. zonder capsuleKanonkop Kadette Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 1997 aantal: 1 Bt. Porto Douro Impériale Rouge
Jean Sanders, Barsac
aantal: 1 Bt.
No longer available -
#11
Lot rode wijn
aantal: 13 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de Bois Dauphin, J. Marchand, Châteauneuf M.O. 1972 aantal: 4 Bt. beschadigde etikettenChâteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de la Solitude, Pierre Lançon, Châteauneuf M.O. 1988 aantal: 9 Bt. vuile etiketten
No longer available -
#361
Clos de Gamot A.C. Cahors
M.P. 2011 aantal: 10 Bt. neck