#40
Lot rode Bordeaux
aantal: 7 Bt. Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. La Tour de Mons A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#58
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt. Dom. des Rosiers A.C. 1e Côtes de Blaye
M.D. 1998 aantal: 2 Bt. Tour de Labégorce A.C. Margaux
M.P. 1999 aantal: 3 Bt. Ch. La Lauzette-Declercq A.C. Listrac-Médoc
M.C. 1997 aantal: 6 Bt. Ch. Bassac A.C. Bordeaux
M.O. 1997 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#35
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Beychevelle A.C. St-Julien 4e grand cru classé
1950 aantal: 1 Bt. vidangeCh. Bellevue A.C. Lalande-de-Pomerol
M.B. 1950 aantal: 1 Bt. msCh. Chelivette A.C. Bordeaux
M.C. 1966 aantal: 1 Bt. Ch. Cassevert A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1966 aantal: 1 Bt. msCh. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. 1966 aantal: 1 Bt. msCh. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 1967 aantal: 1 Bt. ms, etiket vuil en(..)
No longer available -
#322
Ch. Grand Mirande A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 7 Bt. 1 etiket manco
No longer available -
#190
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1982 aantal: 2 Mag. vts, gevlekte etiketten
No longer available -
#185
Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1981 aantal: 1 bt
No longer available -
#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#153
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn
No longer available -
#193
Lot rode Bourgogne
1982 aantal: 9 Bt. Fixin A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1982 aantal: 2 Bt. Pommard A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Aloxe-Corton A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1982 aantal: 2 Bt. Bourgogne Hautes Côtes de Beaune A.C. Armand Frères, Nuits M.O. 1982 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#308
Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1997 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#212
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1985 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#278
Sancerre Fleur du Roy A.C. Sancerre
M.P. 1994 aantal: 9 Bt. 5 schouderetiketten manco, vlekken, 1 etiket beschadigd