#369
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 11 Hbt.
No longer available -
#29
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. La Croix de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. La Croix de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1988 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#308
Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1997 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#137
Ch. Moulinet A.C. Pomerol
1974 aantal: 12 Bt. ts à ls, zonder capsules
No longer available -
#61
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Hbt. Ch. Lafleur Grangeneuve A.C. Pomerol
M.O. 1976 aantal: 1 Hbt. msCh. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1994 aantal: 5 Hbt.
No longer available -
#378
Château de la Roulerie A.C. Anjou
M.C. 2013 aantal: 14 bt
No longer available -
#108
Lot rode Bordeaux
1970 aantal: 8 Bt. Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1970 aantal: 2 Bt. Ch. Canteloup A.C. St-Estèphe
M.C. 1970 aantal: 1 Bt. Ch. D’Issan A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. Ch. Franc Bigaroux A.C. St-Emilion grand cru 3e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 4 Bt. etiketten gelost
No longer available -
#278
Sancerre Fleur du Roy A.C. Sancerre
M.P. 1994 aantal: 9 Bt. 5 schouderetiketten manco, vlekken, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#285
Lot rode Bordeaux
1995 aantal: 9 Bt. Ch. Les Petits Arnauds A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. Martinet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Beauséjour A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 5 Bt. Ch. Graveyron A.C. Graves
M.C. 1995 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#261
Château Beau-Site A.C. Saint-Estèphe cru bourgeois M.C. o.k. 1990 aantal: 6 Mag. neck
No longer available -
#9
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Moulin-à-Vent A.C. Louis Jadot, Beaune M.O. 1981 aantal: 3 Bt. Barolo D.O.C. Cantine dei Marchesi di Barolo spA, Barolo M.O. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. de la Guirlande VDQS Corbières Covior S.A. Sète M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de Mont-Redon, Châteauneuf
1970 aantal: 1 Bt. Volnay 1e Cru Santenots A.C. Soc. de Sélection Vinicole
1966 aantal: 1 Bt. Vino Barolo Bersano D.O.C. Conti della Cremosina, Castello di Barbare(..)