#283
Ch. Pitot A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1995 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#199
Lot rode Bordeaux
1983 aantal: 8 Bt. Ch. Perron La Gravière A.C. Bordeaux
M.C. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Bellevue A.C. Bordeaux
M.O. 1983 aantal: 2 Bt. Ch. Roudier A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1983 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#231
Lot rode Bordeaux
1988 aantal: 9 Bt. Ch. Fontesteau A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 5 Bt. Ch. Tour Baladoz A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#305
l’Abeille de Fieuzal A.C. Pessac-Leognan
M.P. O.K. 1997 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#115
Ch. Bel Air Marquis d’Aligre A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur exceptionnel M.C. 1971 aantal: 4 Bt. 1 ts, 2 ms, 1 ls
No longer available -
#54
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 4 Bt. ms, 2 etiketten mancoCh. des Gravettes A.C. St-Julien
1976 aantal: 7 Bt. ms, etiketten beschadigd
No longer available -
#167
Ch. La Rose Marbuzet A.C. St-Estèphe
1976 aantal: 10 Bt. vts à ms
No longer available -
#121
Ch. Clos Neuf A.C. Côtes de Blaye Barton & Guestier, Blanquefort M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. ts
No longer available -
#143
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1974 aantal: 9 Bt. vts, 1 ms, enkele vlekken
No longer available -
#322
Ch. Grand Mirande A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 7 Bt. 1 etiket manco
No longer available -
#312
Plaisir de Merle Cabernet Sauvignon Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd, Simondium M.O. 1999 aantal: 1 Mag.