#321
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 12 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#361
Clos de Gamot A.C. Cahors
M.P. 2011 aantal: 10 Bt. neck
No longer available -
Ch. Belair A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 2 Bt. vts
No longer available -
#147
Wachenheimer Domblick Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Silvaner, Ruländer, Faber Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1976 aantal: 6 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#319
Moulin des Costes A.C. Bandol Dom. Bunan, La Cadière d’Azur M.D. 2000 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#173
Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1977 aantal: 4 Bt. ts
No longer available -
#262
Ch. Beau-Site A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 3 Mag. 1 gevlekt etiket
No longer available -
#325
Ch. Grand Mirande A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#157
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à vts
No longer available -
#271
Ch. Sainte-Marie A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1993 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#366
Fontanilles A.C. Coteaux de Peyriac Espacevin Pirard, Genappe M.B. o.d. 2012 aantal: 12 bt neck