#468
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#145
Cuvée des Tuilleries Vin de table français Henri Royer Le Bon M.O. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#348
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#229
Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
Ch. La Fleur-Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 3 bt
No longer available -
#180
Lot rode bordeaux
1970 aantal: 12 bt Ch. Ferrand A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 7 bt ts à msCh. La Croix A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 5 bt ts à ms, schade aan etiketten
No longer available -
#97
Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1982 aantal: 3 bt Ch. Cluzel A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. 1982 aantal: 5 bt Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1983 aantal: 1 bt Ch. Bellefont-Belcier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1970 aantal: 1 bt VidangeCh. Tour de Gillet A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1975 aantal: 1 bt
No longer available -
#108
Lot witte bourgogne
aantal: 7 bt Chablis A.C. Delhaize, Bruxelles M.B. 2014 aantal: 1 bt Chablis La Cave d‘Augustin Florent A.C. Chausseron, St-Jean d’Ardières M.O. 2014 aantal: 2 bt Chablis 1e Cru Montée-de-Tonnerre A.C. Dom. de Vauroux, Chablis M.D. 2010 aantal: 4 bt
No longer available -
#209
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 1 bt gescheurd etiket, capsule beschadigd en vastgelijmd
No longer available -
#436
Clos Floridene A.C. Graves
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#196
Vigne de l’Enfant Jésus A.C. Beaune 1e cru Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 1972 aantal: 8 bt 4 à 8 cm, vuile etiketten