#476
Ch. Latour Camblanes A.C. Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 2015 aantal: 12 bt
No longer available -
#407
Ch. Haut-Brion A.C. Pessac-Léognan 1e grand cru classé M.C. 2006 aantal: 2 bt
No longer available -
#210
Ch. du Moulin de la Bridane A.C. St-Julien
M.B. 1975 aantal: 2 Mag. vts, 1 capsule manco
No longer available -
#305
Ch. Latour A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#115
Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Vuile en beschadigde etiketten, lage niveausGevrey-Chambertin A.C. Robert Thévenin, St-Romain
1966 aantal: 1 bt Côte de Beaune-Villages A.C. E. & D. Moingeon Frères, Beaune
aantal: 1 bt Bourgogne A.C.
1949 aantal: 1 bt Chambolle-Musigny A.C. Polis & Ryckelen
1961 aantal: 7 bt
No longer available -
#158
Cuvée de la Maison d’Orange A.C. Bordeaux (portretten van Beatrix en Juliana) Alexis Lichine & Cie, Bordeaux M.O. 0 aantal: 11 bt ts à ms, vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#255
Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#67
Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1967 aantal: 1 bt tsCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 bt msCh. Villemaurine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1969 aantal: 2 bt ls
No longer available -
#94
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt bn à vtsCh. d’Arsac A.C. Haut-Médoc
M.C. 1985 aantal: 2 bt Ch. Moulin Saint Georges A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Certan-Marzelle A.C. Pomerol
M.C. 1985 aantal: 4 bt Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 bt Ch. le Bos A.C. Bordeaux
1994 aantal: 1 bt Les Violettes A.C. St-Julien
M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#82
Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt Ch. Les Polyanthas A.C. St-Emilion Louis Bogaers, Tilburg M.N. 1970 aantal: 1 bt Ch. Roches de Guitard A.C. Montagne-St-Emilion
1985 aantal: 4 bt Ch. de Font-Murée A.C. Montagne-St-Emilion
1985 aantal: 3 bt
No longer available -
#365
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#448
Ch. La Garde A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2011 aantal: 12 bt