#300
Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#331
Blanc de Blancs Les Baux de Provence A.C. Coteaux d’Aix en Provence Mas Sainte Berthe, Les Baux M.O. O.D. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#177
Saint-Amour A.C. E. Loron & Fils, Pontanevaux
1970 aantal: 10 bt
No longer available -
#100
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt bn à tsCh. de Courlat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1982 aantal: 8 bt Ch. Franc-Baudron A.C.Montagne-St-Emilion
M.C. 1982 aantal: 1 bt Ch. St-Georges A.C.St-Georges-St-Emilion
M.C. 1982 aantal: 1 bt Ch. Batailley A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1983 aantal: 2 bt
No longer available -
#351
Chardonnay Central Valley Viña Caliterra, Chile M.O. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#262
Lot vintage port
1985 aantal: 2 bt Martinez Vintage Port
Martinez Gassiot & Co Ltd, Oporto M.O. 1985 aantal: 1 bt Quinto do Crasto Vintage Port
Quinta do Crasto, Ferrão M.O. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#228
Santenay 1e Cru Grand Clos Roussot A.C. Albert Sainte-Marie, Paris-L’Hôpîtal M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#358
Ch. Les Jonqueyres A.C. Côtes de Blaye
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#238
Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#417
Ch. Barde-Haut A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#194
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 2 bt vts, beschadigde etiketten